MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9109556
nr 910 9556
Stolar
4 st, rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 september 2014
kl 19:34:13
7/9 18:27:40